Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
21757
24.06.2018, 16:48
bódyń
napisał(a):
zadarzylo sie. w 2013 Wilka tak stracilismy
http://weszlo.com/2013/08/02/cezary-...czegoly-sporu/
Teraz jest 2 miesiace zaleglosci .
Racja, uciekł gdzieś ten przypadek sprzed 5 lat, dzięki. Niemniej obstaję przy wcześniejszej tezie - w ten sposób raczej nie zwykliśmy tracić zawodników, bo to wybitna głupota.
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.06.2018 o godz. 16:52.
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon