|
Z tego co kojarzę nie zdarzyło się jeszcze by zawodnik wezwał Wisłę do zapłaty zaległego wynagrodzenia (celem rozwiązania kontraktu), a Wisła w ciągu tych dwóch tygodni tego nie zrobiła. Ale jak coś ominąłem, to proszę przypomnij. Spory z byłymi zawodnikami pomijam, bo to zupełnie inna bajka.
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.06.2018 o godz. 16:26.
|