|
Przede wszystkim samo niepłacenie zawodnikowi jest żadnym argumentem do rozwiązania kontraktu (mam tu na myśli skutek natychmiastowy) z winy Klubu. Zawodnik dopiero wtedy może wezwać Klub do zapłaty i Klub mając później termin 2 tygodni na spłatę siana stanąłby na głowie żeby to zrobić, więc to wygląda na totalną bujdę - niezależnie czy mu faktycznie płacą, czy nie.
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.06.2018 o godz. 16:31.
|