Krytykuję zarząd na każdym kroku, bo cały czas daje nowe powody, by to robić, ale nawet ja nie uwierzę, że mu nie płacili przez 3 miesiące

Mogą nie płacić na czas Bogusiowi czy Buchalowi, bo znając sytuację klubu się na to zgadzają, ale robią to po to, by Carlitos i inni zagraniczni nie mieli okazji do zerwania kontraktu