Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21743
Stary 24.06.2018, 12:11
Carlitos 1 lipca odchodzi z Wisły . Nie wiadomo czy za jakieś pieniądze czy rozwiąże kontrakt bo mu już 3 miesiące mu nie płacą. Kierunek Włochy
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 24.06.2018 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując