Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
82590
24.06.2018, 10:37
Trzeba chyba nowy temat założyć. "Odpaleni testowani, czyli płacze, żale, lamenty i dalsza kariera".
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23