|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
No właśnie
Karherop napisał(a): 
|
Powiem tak: wielka szkoda, bo wyglądał w tym sparingu bardzo obiecująco. To gdzie teraz trafi, pokaże nam poniekąd dlaczego go nie podpisaliśmy. Myślę, że rozbiło się o kasę lub długość kontraktu.
|
|
|