Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82584
Stary 24.06.2018, 08:06
Od kiedy to sparing z 7 klasa rozgrywkawa traktujecie tak poważnie? To juz starcia w CLJ mają wyższy poziom. To byla TYLKO jednostka treningowa, ku uciesze miejscowych kibiców.
Odpowiedz cytując