Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82582
Stary 23.06.2018, 21:25
Sztab widział go na paru treningach + jednym sparingu z amatorami i uznali że się nie nadaje.

Osoby z forum widziały go w optymistycznej wersji w jednym sparingu, w wersji realistycznej na wikipedii/90minut i uznają że trzeba dać mu szanse.

Hmmm, komu zaufać, trudne pytanie.

Tak poważnie to widziałem go dzisiaj i niczym, ale to niczym się nie pokazał. W takim sparingu to najgorsze co może spotkać środkowego pomocnika także mnie nie dziwi, że się z nim pożegnano. O ile faktycznie tak jest.

wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Oho, rozpacz, bo testowany zawodnik został odpulony.


Niesamowite rzeczy się tu dzieją.
Takie czasy, parę lat temu przyjście kogokolwiek na testy oznaczało, że już to koniec, jutro zaczynamy od 4 ligi. Teraz odpalenie testowanego sprawia, że gorzej być nie może.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.06.2018 o godz. 21:28.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując