Sztab widział go na paru treningach + jednym sparingu z amatorami i uznali że się nie nadaje.
Osoby z forum widziały go w optymistycznej wersji w jednym sparingu, w wersji realistycznej na wikipedii/90minut i uznają że trzeba dać mu szanse.
Hmmm, komu zaufać, trudne pytanie.
Tak poważnie to widziałem go dzisiaj i niczym, ale to niczym się nie pokazał. W takim sparingu to najgorsze co może spotkać środkowego pomocnika także mnie nie dziwi, że się z nim pożegnano. O ile faktycznie tak jest.
wściekłe pięści węża napisał(a):

Oho, rozpacz, bo testowany zawodnik został odpulony. 
Niesamowite rzeczy się tu dzieją.
|
Takie czasy, parę lat temu przyjście kogokolwiek na testy oznaczało, że już to koniec, jutro zaczynamy od 4 ligi. Teraz odpalenie testowanego sprawia, że gorzej być nie może.