Pepinho napisał(a):

|
Jak to jest z tą polityką transferową vide dajemy zagrać testowanemu młodemu zawodnikowi Wiktorukowi jeden sparing a po nim informacja że nie zostanie naszym zawodnikiem.
|
A co to ku**a jakiś konkurs na zawodnika z etapami?
Jak sie nie nadaje to wypad i następny. Proste jak but ale widocznie nie dla wszystkich...
Levis88 napisał(a):

|
Jeszcze bomba regana jebnie i będzie pozamiatane.
|
Predzej chyba to forum wyj**e w kosmos razem z tą gimbazą tutaj...