Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82575
Stary 23.06.2018, 19:29
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z tą polityką transferową vide dajemy zagrać testowanemu młodemu zawodnikowi Wiktorukowi jeden sparing a po nim informacja że nie zostanie naszym zawodnikiem.
A co to ku**a jakiś konkurs na zawodnika z etapami?

Jak sie nie nadaje to wypad i następny. Proste jak but ale widocznie nie dla wszystkich...

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze bomba regana jebnie i będzie pozamiatane.
Predzej chyba to forum wyj**e w kosmos razem z tą gimbazą tutaj...
Ostatnio edytowane przez regan : 23.06.2018 o godz. 19:31.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując