Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21741
Stary 23.06.2018, 16:01
Powiem tak: wielka szkoda, bo wyglądał w tym sparingu bardzo obiecująco. To gdzie teraz trafi, pokaże nam poniekąd dlaczego go nie podpisaliśmy. Myślę, że rozbiło się o kasę lub długość kontraktu.
Odpowiedz cytując