Basha na obronie

Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy
Carlitos, Imaz, Velez, Bałaniuk i Kolar to już pewnie dogadują sprawy z innymi klubami, zaskakuje jedynie, że Basha jeszcze nie uciekł
I gdzie są Arsenic, Palcic i Suljic?
Ciekawe czy to taki plan, że pierwszy sparing gramy rezerwami rezerw czy po prostu taką teraz mamy kadrę
