Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6719
Stary 23.06.2018, 10:54


Basha na obronie Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy

Carlitos, Imaz, Velez, Bałaniuk i Kolar to już pewnie dogadują sprawy z innymi klubami, zaskakuje jedynie, że Basha jeszcze nie uciekł

I gdzie są Arsenic, Palcic i Suljic?

Ciekawe czy to taki plan, że pierwszy sparing gramy rezerwami rezerw czy po prostu taką teraz mamy kadrę
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 23.06.2018 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując