http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,13281369/
@
szprotson o nim wspomniał, ale pewnie wielu nie czytało.
Z tego co można się o nim dowiedzieć, był na testach kilka miesięcy temu w Sandecji, wcześniej w Górniku Zabrze, z tego co można wyczytać to z jego strony nie było chęci do zmiany barw na w/w kluby.
Jednym z powodów pewnie byłą kwestia że chłopak.. studiuje dziennie medycynę.
I swoją drogą to nasz... wychowanek. Jego pierwszym klubem była Wisła, ale nie spędził w niej dużo czasu.