Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82544
Stary 22.06.2018, 14:25
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Za to mogą grać na szczeblu centralnym - II liga, ale niestety chyba najbliżej tego były rezerwy Amiki.......
Za to rezerwy potężnej Legii właśnie zleciały z III ligi (szczebel ponadregionalny. Podobnie rezerwy Górnika Zabrze.
Na pewno zleciały? Bo miały być robione jakieś "czary" by ich utrzymać.

No i testujemy typa z Hutnika, mam nadzieje ze ZWE scout nizszych lig, przedstawi krótką charakterystykę postaci
Ostatnio edytowane przez szprotson : 22.06.2018 o godz. 14:28.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując