funkykoval napisał(a):

Za to mogą grać na szczeblu centralnym - II liga, ale niestety chyba najbliżej tego były rezerwy Amiki.......
Za to rezerwy potężnej Legii właśnie zleciały z III ligi (szczebel ponadregionalny. Podobnie rezerwy Górnika Zabrze.
|
Na pewno zleciały? Bo miały być robione jakieś "czary" by ich utrzymać.
No i testujemy typa z Hutnika, mam nadzieje ze ZWE scout nizszych lig, przedstawi krótką charakterystykę postaci
