Rok temu - dobrze pamiętam? - był jednym z naszych priorytetów.
Bardzo duży talent jeszcze nie tak dawno, ale trochę za dużo głosów o trybie życia niekoniecznie sportowym... chociaż był taki ancymon, co grał w Pogoni i kosztował życia, a teraz biega po skrzydle w reprze.
Wszystkiego dobrego, samych sukcesów na boisku Dawid.