Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82543
Stary 22.06.2018, 14:21
Rok temu - dobrze pamiętam? - był jednym z naszych priorytetów.
Bardzo duży talent jeszcze nie tak dawno, ale trochę za dużo głosów o trybie życia niekoniecznie sportowym... chociaż był taki ancymon, co grał w Pogoni i kosztował życia, a teraz biega po skrzydle w reprze.
Wszystkiego dobrego, samych sukcesów na boisku Dawid.
Odpowiedz cytując