szprotson napisał(a):

|
ale forum jest po to by wymieniac swoje własne poglądy ....
|
Fajnie by jeszcze było, jakby te poglądy były oparte na jakiś podstawach, a nie wymysłach. Tu w większości króluje fantazja. Oczywiście nie jest to skierowane bezpośrednio do Ciebie.