Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 22.06.2018, 13:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale forum jest po to by wymieniac swoje własne poglądy ....
Fajnie by jeszcze było, jakby te poglądy były oparte na jakiś podstawach, a nie wymysłach. Tu w większości króluje fantazja. Oczywiście nie jest to skierowane bezpośrednio do Ciebie.
Odpowiedz cytując