Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1757
Stary 22.06.2018, 11:24
No i właśnie te jałowe dyskusje będą nadal trwały tutaj, w innych tematach i na innych forach związanych z Wisłą. Zarząd miał okazje odpowiedzieć na wszystkie pytania, które mu przesłaliśmy, to potraktował nas jak małe dzieci

Wrzucę Wam kamyczek do ogródka w waszej dyskusji i zapytam ( uprzedzam - to nie moja opinia, nie moja ocena, tylko teoria) - Czy Patryk Małecki wzywając klub do spłaty zadłużenia względem jego osoby, nie chciał dać jakiegoś sygnału, że dzieje się źle w klubie ? Nie od dzisiaj wiadomo, że Patrykowi nie jest po drodze z obecnym zarządem (paradoks). Zawirowania z trenerem, sprzeczne sygnały dotyczące finansów( z jednej strony nie stać nas na zapłatę piłkarzom, ale stać nas na zapłacanie Llonchowi za podpis, 500 tys. za Lisa i potencjalne następne transfery).

Co do robienia trenerowi czarnego PR-u. Zaraz po ostatnim meczu ukazało się w mniej więcej jednym czasie kilka artykułów wyraźnie robiących grunt pod zmiany i zauważyło to kilku użytkowników tego forum.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując