silver03 napisał(a):

Mógłbyś bo zarabiasz w stosunku do niego śmieszne pieniądze. On 100k +/- dostaje w większości klubów, więc sorry nie masz co porównywać się do niego, bo to inna bajka.
I tu nie chodzi o to, że Carrillo jest krystaliczny i w ogóle zajebi.sty. Postulujecie, żeby szanować swoich piłkarzy w trakcie meczu, żeby uszanować Małeckiego bo to tylko trudny charakter, ale to Wiślak jednocześnie nie przeszkadza wam opluwanie innych pracowników klubu, wali hipokryzją co nie? W dodatku przyklaskujecie w takich działaniach zarządowi, który powinien pokazać klasę i profesjonalizm. Jak to świadczy o nas i o naszym klubie? Chyba nie tak powinno to wyglądać?
|
Czyli jak?
Napisz jak pożegnać trenera z klasą na którego cię nie stać a pomyliłeś się zatrudniając go? Nie masz pieniędzy na drogie odprawy. A jak je znajdziesz to pogrążysz klub. Co wybierasz - rozstanie z klasą czyli jeszcze gorsze finanse w Wiśle czy walkę z Carillo?
To takie praktyczne pytanie do Ciebie.
btw
Czemu piszesz o moich zarobkach, pisz o swoich. Ja tam nie mam na co narzekać chociaż tyle co Carillo nie zarabiam.