Adenalix napisał(a):

|
Czy my jakiś transfer do Klubu przewidujemy, czy na ławce portier będzie siedzieć? W poprzednim sezonie o tej porze pierdyliard transferów, a teraz 0. Czy może być po prostu normalnie?
|
Proponuje wykonać 3 kroki:
1. Wejść na strone
www.wisla.krakow.pl
2. Kliknąć w zakładkę kadra pierwszej drużyny
3. Policzyć zawodników obecnej kadry Wisły i zastanowić się ilu zawodników wejdzie na boisko a ilu będzie na ławce. Mala podpowiedź: kilku będzie siedziało na trybunach