Adenalix napisał(a):

|
Czy my jakiś transfer do Klubu przewidujemy, czy na ławce portier będzie siedzieć? W poprzednim sezonie o tej porze pierdyliard transferów, a teraz 0. Czy może być po prostu normalnie?
|
Ja p...
Mamy 21 czerwca. Rok temu do 21 czerwca (nie licząc Arsenica) przeprowadziliśmy 0 (słownie: zero) transferów. Sugerujesz, że pierdyliard to inna nazwa zera? Chyba nie, bo w Twojej nomenklaturze zero też oznacza coś innego, jeśli twierdzisz, że mamy na razie "0" transferów.