Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 20.06.2018, 17:35
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
No dobra ale czy będziemy w tym samym miejscu jeżeli sprzedamy za dobra kasę Carlitosa i może Arsenica ?
Ciężko powiedzieć. Przypominam, że sprzedaliśmy Brleka i wiadomo jak jest z płatnościami. Kiedyś podobnie płacili Turcy. Warto nie dzielić skóry na niedźwiedziu, bo później są tego niezbyt dobre konsekwencje.

Dodatkowo sprzedaż tych piłkarzy to poważne osłabienie sportowe, które przy obecnej polityce personalnej będzie trudne do załatania, co w konsekwencji odbije się na pozycji Wisły w lidze.
Odpowiedz cytując