|
Z tym zarządem nic wielkiego nie zbudujemy, dopóki Dukat i Sarapata nie zrezygnują to co pół roku będą jakieś trupy z szafy wylatywać i oczywiscie zmiana koncepcji o 180 stopni. Żeby zbudować coś lepszego trzeba zburzyć od podstaw, a podstawą jest właśnie zarząd.
|