Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 20.06.2018, 07:49
Z tym zarządem nic wielkiego nie zbudujemy, dopóki Dukat i Sarapata nie zrezygnują to co pół roku będą jakieś trupy z szafy wylatywać i oczywiscie zmiana koncepcji o 180 stopni. Żeby zbudować coś lepszego trzeba zburzyć od podstaw, a podstawą jest właśnie zarząd.
Odpowiedz cytując