|
Skład naszej reprezentacji:
Rezerwowy bramkarz w swoim klubie
33 letni prawy obrońca
31 letni środkowy obrońca
32 letni brazylijczyk grający w serie B i w outsiderze serie A
Rybus
33 letni prawy pomocnik, ktory zaliczyl 520 minut w klubie w tym sezonie
30 letni lewy pomocnik z drugiej klasy rozgrywkowej w Anglii
Dwaj srodkowi pomocnicy, rezerwowi w swoich klubach
24 letni napastnik, pol roku kontuzjowany, pol roku rezerwowy
Lewandowski
Czy można dobrze grać, mając rekonwalescentów i zawodników pod formą? NIE! do tego wszystkiego dodajmy brak planu "B" u Nawałki, i efekty widoczne gołym okiem. Mogę się założyć, że nasz maestro wyjdzie na Kolumbię tymi samymi, a zmieni tylko Cionka na Glika - jak już łajba tonie, to z tymi na których się postawiło.
A Ty prezesie Boniek rozglądaj się za następcą, a przedstawicieli PMS omijaj szerokim łukiem.
|