Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9105
Stary 19.06.2018, 21:17
Nawet fajne te mistrzostwa były. Czas oczekiwania, ciekawe mecze..

Aż te cymbały dzis wyszły. Jakieś ....a kompletnie nieporozumienie.
Jak Milik i Krychowiak wyjdą na Kolumbię to Nawałkę chyba grubo pojebało.

Na .... Nawałka bierze Peszke, jak Kuba dostaje kontuzji to musi wchodzić stoper i zmieniac cały system i przechodzić na 3-5-2 ? Do tego na wahadło idzie ZAJEBANY jak Łobo po 15 minutach Piszczek ,który ledwo truchta.
Pojebało, w momencie jak w dupe dostajemy.


Kolumbia nas rozdupcy jak gnój po polu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.06.2018 o godz. 21:29.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując