|
Nawet fajne te mistrzostwa były. Czas oczekiwania, ciekawe mecze..
Aż te cymbały dzis wyszły. Jakieś ....a kompletnie nieporozumienie.
Jak Milik i Krychowiak wyjdą na Kolumbię to Nawałkę chyba grubo pojebało.
Na .... Nawałka bierze Peszke, jak Kuba dostaje kontuzji to musi wchodzić stoper i zmieniac cały system i przechodzić na 3-5-2 ? Do tego na wahadło idzie ZAJEBANY jak Łobo po 15 minutach Piszczek ,który ledwo truchta.
Pojebało, w momencie jak w dupe dostajemy.
Kolumbia nas rozdupcy jak gnój po polu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.06.2018 o godz. 21:29.
|