|
Zwazaj mlody na slowa. Od frajerow to sobie Holandie, Wlochow czy Austrie nazywaj. Bylo widac treme w pierwszej polowie, ale w drugiej walki im nie mozna bylo odmowic. Senegal jest niezwykle mocny, ale i oni tez nie mieli wielu akcji, ktore by zagrazaly naszej bramce. Jeszcze nie wszystko stracone. Nawet jak nie awansujemy to jestem z nich dumny. Juz na hymnie bylo widac bylo w naszych zawodnikach wielka dume z reprezentowania Polski.
|