Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6555
Stary 19.06.2018, 14:04
Markus : oczywiście, że są powody dla których Junco wyleciał z klubu.
Naprawdę myślisz, że forum to dobre miejsce, aby się dowiedzieć tego, czego nikt nie chce oficjalnie powiedzieć?

Mnie np. Pani Marzena zaskoczyła bardzo. Byłem przekonany, że znów powie trochę za dużo, część się dowiemy bezpośrednio, część między wierszami, a tu nic Z jednej strony żałuję, bo jestem ciekaw (jak każdy), z drugiej strony zachowała się jak dyrektorzy w profesjonalnych klubach. Duże zaskoczenie.

Generalnie ta cisza ma swoją wymowę, jeśli Junco poleciałby tylko i wyłącznie z powodu 'zmiany koncepcji' to pewnie byśmy się o tym dowiedzieli, a wszelkie spekulacje na ten temat byłyby ucinane w zalążku. Widocznie ma coś za uszami albo zbyt mocno stanął po stronie Carillo, gdy ten postawił swoje ultimatum. No cóż, tego się nie dowiemy ani teraz, ani w najbliższym czasie.

Trudno, czas na chwilę porzucić dywagacje o Wiśle i przygotować się do nadchodzącego meczu z Senegalem
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.06.2018 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując