tsw biała gwiazda napisał(a):

|
Dla dobra klubu wczoraj poruszono jedynie najważniejsze tematy tj.strona internetowa i Garbarnia.
|
przy dobrym zarządzaniu Garbarnia może przejąć część lokalnego biznesu w zakresie sponsoringu i nie tylko...a w sytuacji w jakiej obecnie znajduje sie Wisła jest to mocno niekorzystne...