Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6551
Stary 19.06.2018, 13:26
Rozumiem zatem, że wczoraj na konferencji zarząd dogłębnie wyjaśnił, dlaczego źle przygotował i obliczył budżet na miniony sezon i obwinil za to Junco? Uzasadnił, dlaczego obarczyl za ten błąd Hiszpana, któremu dał do wydawania wirtualne pieniądze?

Wyjaśnił też dlaczego nie opłaca nam się już wyszukiwać i kontaktować, a potem odsprzedać z zyskiem takich zawodników jak Carlitos, czy Arsenic skoro teraz skupiamy się na innych? Oni w pojedynkę też rozwalają budżet?

Padło też wyjaśnienie, dlaczego Junco nie mógł wprowadzić oszczędnościowych korekt, które może wprowadzać Głowacki? I jakiego konkretnie wyznaczonego wcześniej celu nie udało się zrealizować Junco?
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.06.2018 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując