|
Nowa era.
Po wczorajszej konferencji mam mieszane uczucia: Z jednej strony klub stanie się bardziej Polski i oparty o zdrowe zasady ekonomii, drugiej - trzeba się będzie zgodzić na parę lat chudych.
Zawsze mówiłem że życie ponad stan z nadzieją ze się zwróci w pucharach jest drogą dla bogatych ....
Póki nie znajdzie się "bogaty" sponsor trzeba walczyć młodzieżą.
Ludzie z wiślickimi sercami i moc duchowa Klubu pomogą.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|