Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6532
Stary 19.06.2018, 08:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Pozostawiając na marginesie klauzule poufności i tajemnice handlowe, to pierwsze pytanie, jakie taki krzykacz powinien sobie zadać to: dlaczego jedyny akcjonariusz Wisły Kraków S.A. ma mi, internetowemu krzykaczowi, spowiadać się z każdego tematu, który wywołam.
Dlatego, że sam zaprosił do zadawania pytań?

Ja, nauczony doświadczeniem stwierdziłem, że o nic nie będę pytał, bo faktycznie, nie dostanę odpowiedzi, więc po co mam się irytować.

Ale po co wystawiać ludzi zachęcając ich do zadawania pytań, by potem to olać?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.06.2018 o godz. 09:17.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując