Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6026
Stary 19.06.2018, 07:56
Mamy 2018 i internet to potezne narzenie reklamowe i marketingowe

Internet to najlepsze miejsce do reklamy klubu/ jakiegos wydarzenia/meczu itd

Bo do niego dostep kazdy i kazdy ma smartfona. taka reklama prawie nic nie kosztuje
A za reklame w TV trzeba placic 20 000 zlotych a bannery i plqkqty na miescie tez nie sa tanie (ale one tez musza byc)

Skonczmy zyc latami 90.. wowczas nie bylo internetu i nie bylo komorek to nikt o tym nie gadal bo nie istnialo pojecie internet i komorka.

Po co jezdzicie autami? Ogladacie telewizje? Po co trzymacie jedzenie w lodówce? Przeciez tego kiedys nie bylo.. ta sama sytuacja co z komorka.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.06.2018 o godz. 08:01.
Odpowiedz cytując