Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82498
Stary 19.06.2018, 06:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na moje oko mamy naprawdę wielu zawodników w ofensywie, w zasadzie poza Brozkiem nikt jeszcze z tych formacji nie odszedł.
Jak odejdzoe Carlitos to będzie pewnie kasa na rozsadne wzmocnienie, a jak nie to pozostaje liczyc że ktoś z maszych asiorów złapie formę. Poki co nawet nie wiemy czy Kolar z Balaniukiem potrafią strzelać na pustą.
Będzie kasa na załatanie budżetu i spłatę długów, w tym wynagrodzeń byłych i obecnych pracowników tego klubu. Nowa wizja budowy drużyny vide w głównej mierze oparta na zawodnikach z naszego kraju nie jest zła o tyle jeżeli ma się środki na wyróżniających się zawodników z niższych lig czy Ekstraklasy. Zdaję się, że my tych pieniędzy nie mamy stąd wymiana sztabu trenerskiego i dyrektora.
Odpowiedz cytując