cancer napisał(a):

|
Gorzej jak będzie robił dobre piły, a nie będzie miał tego kto wykończyć sensownie. Liczb też wtedy nie porobi.
|
Na moje oko mamy naprawdę wielu zawodników w ofensywie, w zasadzie poza Brozkiem nikt jeszcze z tych formacji nie odszedł.
Jak odejdzoe Carlitos to będzie pewnie kasa na rozsadne wzmocnienie, a jak nie to pozostaje liczyc że ktoś z maszych asiorów złapie formę. Poki co nawet nie wiemy czy Kolar z Balaniukiem potrafią strzelać na pustą.