|
Fatalnym błędem zarządu była organizacja akcji "frontem do kibiców". Przecież nawet średnio ogarnięty gimbus, zorientowałby się, że przy takiej skali i tempie zmian, pytania będą dotyczyły głównie tych tematów. Również te, zadawane przez dziennikarzy.
Można było zorganizować konferencję, powiedzieć o zmianie koncepcji/wyczerpaniu się pewnej formuły (pewnie, że banały, ale co innego można powiedzieć w sytuacji, gdy dyrektor sportowy i trener zostali podpisani dosłownie godziny przed konferencją) i zapowiedzieć kolejną konferencję na zakończenie okresu przygotowawczego, wraz z akcją pytań od kibiców.
Wtedy, być może zarząd mógłby powiedzieć więcej na temat zakończenia współpracy z Carillo i Junco. Być może gotowa byłaby wycena, więc zarząd mógłby coś więcej powiedzieć nt. nowej umowy najmu stadionu. Zapewne kibice byliby bardziej zainteresowani przygotowaniami do sezonu, ustawieniem itd.
Wyszło, jak wyszło . Mam nadzieję, że będzie to dobra lekcja.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|