s1mone napisał(a):

No pewnie, że nie można go nazwać młodym. Wszak jest o całe pół roku starszy od Lisa 
Jest też Bałaniuk, jest trochę starszy Kolar, jest Halilović (23l), Arsenić (24). To są perspektywiczni goście na których można w przyszłości nieźle zarobić. Stawianie na młodych nie oznacza od razu wrzucanie nieprzygotowanych 16-18 latków do zespołu. Chodzi o dawanie szansy tym, którzy mają potencjał, a jeszcze piłkarsko nie dojrzeli. Akurat w Wiśle mamy takich gości sporo.
|
Kostal (22), Bartosz (22), Wojtkowski (20)