Dziękuję za wyprowadzenie z błędu, wszedłem w link z facebook'a więc i myślałem że to oficjalny materiał
Szczerze mówiąc - to aż mi trochę ulżyło. Natomiast po materiale wrzuconym na konto oficjalne - no po prostu widać że została ustawiona kamera i tyle - więc może to i nawet lepiej
Ale może ktoś przypadkiem przeczyta te moje wypociny i zwróci następnym razem uwagę na tą poziomicę na statywie. Ja wiem że ona taka malutka i w ogóle, ale czasem się przydaje
