|
Ja np. nie mogłem uwierzyć w ten brak środków na stronę.
Z jednej strony - tak, nie jest to pierwszy wydatek i już nie chodzi nawet o oszczędności (chociaż tak, też), ale pewnie o to, że w klubie, gdzie ogląda się z dwóch stron każdą złotówkę nikt do tego nie ma głowy. Z drugiej strony, być może dałoby się coś jednak wyczarować i założę się, że nie wszystkie pieniądze wydajemy całkowicie efektywnie. Myślę, że prawda leży gdzieś po środku: jeśli się nie ma szczęścia do ludzi, znajomości i pomysłów, to niestety profesjonalna prezentacja kosztuje. Najwidoczniej nie mamy tego szczęścia, znajomości i pomysłów. Dopóki w klubie nie uwierzą, że więcej środków na media poprawi wpływy, dopóty nic się nie zmieni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|