|
Rozumiem, ze super byłoby gdyby Sarapata powiedziała mamy 16 mln zł długów nie płacimy od. 2 miesięcy musimy zaciągnąć wysokooprocentowane pożyczki krótkoterminowe na spłatę bieżących zobowiazan, płynność to fikcja, a może być jeszcze gorzej.
Z pewnością po tym oświadczeniu sponsorzy, piłkarze waliliby do nas setkami, ale za to forumowicze w wieku 16 - byliby zadowoleni....
Ech
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|