Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6520
Stary 18.06.2018, 17:59
jedenzero napisał(a):Wyświetl post
Adwokat broniący gościa, który znęcał się nad żoną też przyjął linię obrony, że było to "wołanie o miłość"... równie idiotyczne co oświadczenie Sarapaty.
Nie rozumiesz roli jaką pełni obrońca.
Logika w tym obszarze nie jest najwyżej w hierarchii

Adwokat ma robić to co jest skuteczne (bo mu za to płacą) a nie to co sie jakiemuś prawdzi.wkowi z forum wydaje że jest fajne i logiczne.

Idź na dziewczyny i nie wszczynaj tu awantur głupimi zaczepkami.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując