jedenzero napisał(a):

|
Adwokat broniący gościa, który znęcał się nad żoną też przyjął linię obrony, że było to "wołanie o miłość"... równie idiotyczne co oświadczenie Sarapaty.
|
Nie rozumiesz roli jaką pełni obrońca.
Logika w tym obszarze nie jest najwyżej w hierarchii
Adwokat ma robić to co jest skuteczne (bo mu za to płacą) a nie to co sie jakiemuś prawdzi.wkowi z forum wydaje że jest fajne i logiczne.
Idź na dziewczyny i nie wszczynaj tu awantur głupimi zaczepkami.