Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
6516
18.06.2018, 17:27
Byłem.
Widać to określenie faktycznie Mu przeszkadzało w "resocjalizacji", bo list gończy za Nim wydano chyba pod koniec maja.
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero