Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6510
Stary 18.06.2018, 17:00
może juz jestem za stary ,ale cofamy sie tak z 30 lat do tyłu ,z tym ze kiedyś był unimil , teraz nie ma nikogo...według słów prezesów , przewodniczących , kierowników myslałem że zrobilismy krok do przodu .....hmmm a tu zonk ....mimo wszystko z miłosci do naszej Wisełki zycze powodzenia nowym władzom....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując