może juz jestem za stary ,ale cofamy sie tak z 30 lat do tyłu ,z tym ze kiedyś był unimil , teraz nie ma nikogo...według słów prezesów , przewodniczących , kierowników

myslałem że zrobilismy krok do przodu .....hmmm a tu zonk ....mimo wszystko z miłosci do naszej Wisełki zycze powodzenia nowym władzom....