|
Nie jest wcale tak źle kadrowo jeśli chcemy stawiać na młodych.
Lis (21 lat)
Bartkowski (26 lat) - Velez (26 lat) - Arsenić (24 lata) - Sadlok (28 lat)
Wojtkowski (21 lat) // Imaz (27 lat) - Basha (27 lat) - Augustyniak* (24 lata) - Halilović (23 lata) - Suljic (26 lat) / Bartosz (21 lat) /
Kolar (23 lata) / Balaniuk (21 lat) /
Jeśli stawiamy na stosunkowo młodych jest z czego wybierać. Niekoniecznie trzeba od razu pchać na siłę juniorów do składu, jeśli się nie sprawdzają.
Do tego są przecież doświadczeni Boguski i Wasilewski, żeby drużyna miała balans i wcale nie uważam, że będziemy 'szorować po dnie tabeli'. Można z tego co mamy złożyć całkiem poczciwą drużynę. Z resztą pewnie jakieś transfery do klubu się trafią. Trzymamy kciuki i jedziemy z koksem.
Wystarczy nie kupować średniaków do gry lub siedzenia na ławce 'na teraz' tylko to co mamy uzupełnić jednym defensywnym pomocnikiem (jeśli nie wypali Augustyniak) i jeśli nie wierzymy w Kolara i Bałaniuka spróbować ściągnąć jeszcze jednego napastnika. Ale od biedy mamy jeszcze Zdenka. Nie ma tragedii.
JAZDA JAZDA JAZDA
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.06.2018 o godz. 16:02.
|