|
Może źle się wyraziłem - chodziło mi o to, że osoba która odpowiada za to w tym momencie jest po prostu niekompetentna i powinna zostać doszkolona w tym zakresie. No chyba że jest u nas tak biednie że konferencję prasową przygotowuje sprzątaczka, która akurat miała dyżur tego dnia, bo właśnie na takim poziomie została zrealizowana. Jeśli mamy problem z finansami to powinniśmy zadbać żeby osoby którym płacimy wykonywały swoją pracę dobrze - bo inaczej to wyrzucamy pieniądze w błoto płacąc za niechlujstwo i nieróbstwo.
No przecież ....a, żeby główna kamera krzywo stała to jest po prostu odpierdalanie maniany. Nawet głupi telefon da się wypoziomować względem posadzki na statywie za 20zł w mniej niż ....a 2 minuty. Czy nikt nie ma na tyle przyzwoitości ludzkiej żeby spojrzeć w tą poziomicę?
|