Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6498
Stary 18.06.2018, 13:45
Zaczne od tego że najlatwiej się pastwic nad Zarządem. Pal licho że 99% z nas nigdy nie zarządzało i nie będzie zarządzać podobną spółka.
Podczas odbudowy klubu Junco rok temu poszedł po bandzie. Wymarzyla mu się droga na skróty do szybkiego sukcesu, podobnie jak Cupialowi i kilku innym osobą w branży piłkarskiej.
Zarząd w to uwierzył, no bo jeśli komuś mieli zaufać to właśnie Junco. I tak naprawdę byliśmy tylko o krok od osiagniecia celu. 4 miejsce dalo by 1.5 mln zlotych więcej, pewnie bonus od Lvbet i fajna przygodę na jesień. Nie udało się, więc niestety projekt poległ, dalsza kontynuacja nie bilansuje się w budżecie. Oczywiście wszystkiemu jest winny zarzad, ale patrząc jakie wtopy zaliczaly poprzednie... to jest małe piwo. Kto podpisal umowę z ufa? Kto dal się naciągnąć Madziaze? Kto wydawal miliony na Jovanicia, Jovanovicia, Varge i wielu innych.
Nie przypominam sobie AŻ takiej fali hejtu na zarząd w przeszłości, może poza drugim podejsciem Bednarza.
A mieliśmy już zarzady w całości złożone z ludzi TF. Ludzi którzy nawet się w klubie nie pokazywali.

I ja koniec powiem tak... Czytalem na forum przez kilka lat texty że należy dac szanse młodzieży, kosztem trochę gorszych wyników... teraz uslyszeliscie to wprost z ust Głowy. Pora się zderzyc z tą rzeczywistością.
Odpowiedz cytując