Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6496
Stary 18.06.2018, 13:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jezu... bo przychody były niskie i to, co wcześniej stanowić mogło 30% albo 50% przychodów nagle sięgnęło 73%
no właśnie.
Narzekacie na to 73 % ale nikt nie bierze pod uwagę skąd ten wynik. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Hiszpanie tacy drodzy w utrzymaniu.
Jeśli jednak jest słabo z gotówką (nie od dziś o tym wiemy), to po co było:
1) zatrudniać Carillo
2) kupować Lisa
3) odpuścić Lloncha,
Myślę tu tylko o wydarzenia z ostatnich 6 miesięcy. Każde z nich to w świetle naszej sytuacji działanie na szkodę.

Chyba, że w projekcie budżetu na ten rok znalazły się pieniądze od inwestora. Jeśli tak to nie mam pytań...
c.d.n.
Odpowiedz cytując