raindog napisał(a):

Dajmy na to, że dostajemy 1mln Euro z transferu za Brleka i już mamy 60%.
Większość transferów to lato-jesień, stąd pewnie zakładano, że te 2 bańki na to lato już będą. Swoja drogą, ciekawe ile Włosi już zapłacili...
Także, nie o politykę finansową poszło, a jeśli tak, to jednak zarząd jest nieodpowiedzialny i to zwykli amatorzy. Na ten moment zakładam wersje, że wyszły jakieś grubsze wałki, bo jeśli poszło o politykę transferową, czy o Sobola w sztabie, to brak słów.
|
Zapewne wpływy za Brleka były umieszczone w budżecie w terminach wygalaności, więc co to miałoby zmienić? To tylko budżet.
Owszem poprawi sie nasz bieżący cash flow.