Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6486
Stary 18.06.2018, 11:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No pewnie wybraliśmy z menu odpadów ten najlepszy co Grażdanski Zagreb nam proponował.

Ale przyznasz że zapłata częściowa w formie barteru to słaby dla nas deal jesli nam brakuje żywej gotówki?

Kolejny piłkarz z kontraklem na utrzymaniu, jak my chcemy kadrę odchudzić.
Wszystko zalezne jest od tego ile tamten zawodnik z Zagrzebia by nas kosztował w utrzymaniu. Być moze bylo by to wiecej byc moze mniej, ciezko oceniac bo jedyny kontakt z zarobkami z ligi ch mam taki, ze wiem ile zarabia tam Masło i teraz ile dostał Zwolak ale to inna półka klubu imho.
Ogolnei jesli by zarabiał mało, taka wymiana ma sens. Pod oczywiscie warunkiem tego ze jego jakosc byla by odpowiednia, ale teraz juz chyba martwy temat
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując