szprotson napisał(a):

|
a to nei bylo tak ze ten odpad jak to nazwales to pilkarz ktorego chcielismy?
|
No pewnie wybraliśmy z menu odpadów ten najlepszy co Grażdanski Zagreb nam proponował.
Ale przyznasz że zapłata częściowa w formie barteru to słaby dla nas deal jesli nam brakuje żywej gotówki?
Kolejny piłkarz z kontraktem na utrzymaniu, jak my chcemy kadrę odchudzić.