Ogryzek napisał(a):

Ochłoń!
Finanse najwazniejsze, dlatego wprowadzanie młodziezy. Taniej i szansa sporego zarobku!
Wynik - jak spłacimy długi będzie ważniejszy.
|
Tylko my tej młodzieży nie mamy. Sami dopiero co mówili, ze akademia potrzebuje kilku lat. Nie minął rok i już będą młodzież z akademii dawali...