Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6472
Stary 18.06.2018, 11:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ochłoń!

Finanse najwazniejsze, dlatego wprowadzanie młodziezy. Taniej i szansa sporego zarobku!

Wynik - jak spłacimy długi będzie ważniejszy.
Tylko my tej młodzieży nie mamy. Sami dopiero co mówili, ze akademia potrzebuje kilku lat. Nie minął rok i już będą młodzież z akademii dawali...
Odpowiedz cytując