|
Nie mam pewności czy piszę to w dobrym temacie, jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam.
Złapałem personalny ból dupy na temat jakości naszej konferencji prasowej. To co zostało pokazane można skrócić do słowa amatorszczyzna. Zbyt cichy dźwięk przy początkowych wypowiedziach trenera Stolarczyka, problemy z ostrością które przejawiały się podczas całości konferencji, okropne kadrowanie przy zbliżeniach na poszczególne osoby (co tłumaczy pośrednio brak ostrości), krzywe ustawienie kamery, realizator który za każdym razem spóźnia się ze zbliżeniem - ogólnie daje to efekt wręcz okropny. Czy klub nagrywa telefonami komórkowymi? Czy marketing naprawdę nie może zatrudnić kompetentnej osoby która o to wszystko zadba? To naprawdę nie jest wcale duży wysiłek.
|